2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwerów, macierzy i migracja danych w SWPZZPOZ w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostawa sprzętu teleinformatycznego: a) 3 szt. serwerów wirtualizacyjnych wraz z powiązanymi z każdym nich licencjami serwerowymi b) 2 szt. serwerów bazodanowych, wraz z powiązanymi z nimi licencjami bazodanowymi , c) 1 szt. macierzy dyskowej , 2. Wdrożenie Sprzętu wskazanego w pkt 1.1. w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego - z gwarancjami ich prawidłowego działania przez okres 5 lat. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ – OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 190555-2025
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostawa sprzętu teleinformatycznego: a) 3 szt. serwerów wirtualizacyjnych wraz z powiązanymi z każdym nich licencjami serwerowymi b) 2 szt. serwerów bazodanowych, wraz z powiązanymi z nimi licencjami bazodanowymi , c) 1 szt. macierzy dyskowej , 2. Wdrożenie Sprzętu wskazanego w pkt 1.1. w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego - z gwarancjami ich prawidłowego działania przez okres 5 lat. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ – OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme