2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa płyt wielootworowych typu jomb dla Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płyt wielootworowych typu jomb dla Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: ZP/2/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płyt wielootworowych typu jomb dla Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Menge: 50 000 Stück