2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do szkół i przedszkola na terenie Gminy Pomiechówek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na dowozie dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do szkół i przedszkola na terenie Gminy Pomiechówek w okresie od 02.02.2026 r. do dnia 31.12.2026 r., z podziałem na trzy Zadania: 1) Zadanie nr 1 pn.: Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Gen. Wiktora Thommèe w Pomiechówku oraz Przedszkola Gminnego im. Gen. E. Knoll – Kownackiego w Pomiechówku; 2) Zadanie nr 2 pn.: Dowóz uczniów z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Goławicach Pierwszych. 3) Zadanie nr 3 pn.: Dowóz uczniów z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie. 2. Kursy odbywać się będą w dniu nauki szkolnej, zgodnie z harmonogramem wskazanym w Zaproszeniu do negocjacji. 3. Liczbę i miejsca przystanków Wykonawca uzgodni z przedstawicielem Zamawiającego najpóźniej w dniu zawarcia umowy. 4. Harmonogram dowozów, o którym mowa w ust. 2 oraz jego ewentualne zmiany Zamawiający ustala w uzgodnieniu z Wykonawcą biorąc pod uwagę potrzeby jednostek wynikające z ich organizacji pracy, kalendarza roku szkolnego corocznie określanego przez Ministra Edukacji Narodowej oraz zmiany w systemie organizacji sieci szkolnictwa na terenie gminy Pomiechówek. 5. Przewozy będące przedmiotem zamówienia nie są realizowane w okresie ferii zimowych, przerw świątecznych, wakacji letnich oraz innych dni wolnych od nauki szkolnej. 6. Zamawiający ma prawo do zmian w harmonogramie dowozów dotyczących tras i godzin przejazdów w dniach o niepełnej realizacji przewozów (np. rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, rekolekcje dla uczniów itp.). W takich przypadkach Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie minimum 5 dni przed realizacją o zakresie zmian i ustali z Wykonawcą zakres i terminy przewozów z zgodnie z potrzebami Zamawiającego. 7. Niezależnie od powyższych zapisów Zamawiający ma prawo do korekt w harmonogramie dowozów w trakcie roku szkolnego wynikających ze zmian w organizacji i pracy placówek szkolnych, zrezygnowania z części kursów w określone dni lub wprowadzenie kursów dodatkowych. W takich przypadkach Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zmian pisemnie w terminie minimum 7 dni przed wprowadzeniem zmian.
Interne Kennung: WIZP.271.2.2026.PG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001