2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het organiseren van opleidingen reddingen in snelstromend en overstromingswater
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht: Deze opdracht betreft een dienstenopdracht voor het organiseren van opleidingen inzake redding in snelstromend en overstromingswater, ten behoeve van PAULO Brandweer en de deelnemende brandweerzones. De opdracht betreft een sociale en andere specifieke dienst zoals opgesomd in bijlage III van de wet van 17 juni 2016. PAULO Brandweer leidt cursisten op in redding in snelstromend en overstromingswater en beschikt hiervoor over een poule van instructeurs in opleiding. Voor de organisatie van deze opleidingen werkt PAULO samen met een opdrachtnemer die de volledige cursus kan aanbieden (per groep van 12 deelnemers), inclusief optionele componenten zoals hotel, restauratie, theorielokaal, logistiek, materiaal en certificering. Het aantal instructeurs dat de opdrachtnemer moet voorzien, wordt per opleidingstraject door PAULO vastgesteld, afhankelijk van: • het aantal beschikbare PAULO-instructeurs, en • het competentieniveau dat deze instructeurs op dat moment hebben bereikt. De opdrachtnemer biedt een structuur die toelaat dat PAULO-instructeurs: • actief meedraaien in de opleiding, • praktijkervaring opdoen onder supervisie van een volledig gekwalificeerde instructeur, • en gradueel doorgroeien naar autonome inzetbaarheid[MP6.1][MP6.2][ME6.3]. Looptijd overeenkomst: De uitvoeringstermijn van deze opdracht bedraagt 2 jaar, te rekenen vanaf de datum van de kennisgeving van de gunning. Na afloop van deze vaste termijn kan de opdracht stilzwijgend worden verlengd met 2 periodes van telkens 12 maanden, onder dezelfde contractuele voorwaarden.[MP7.1][ME7.2] Deze verlengingen dienen uitsluitend om PAULO toe te laten de kwaliteit, werking en resultaten van de opleidingen te evalueren en eventueel een nieuwe procedure op te starten indien de opdracht na twee jaar niet langer voldoet aan de verwachtingen. Indien de opleidingen postief worden geëvalueerd, kan zij tot 4 jaar van deze dienstverlening genieten, mede gelet op de investeringen en kosten die met dergelijke specialistische opleiding gepaard gaan.
Interne Kennung: PPP0AK-4755/6440/2026-2309
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-2309_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Indien de opdrachtnemer over een syllabus beschikt én op vraag van de aanbestedende overheid, mag de opdrachtnemer de syllabus voorzien voor de opleidingen.) Vereiste opties (Persoonlijk reddingsmateriaal Bij afroep van het gebruik van persoonlijk reddingsmateriaal voor de opleiding, kan de opdrachtnemer minstens volgende zaken voorzien voor 12 deelnemers: • Zwemvest met quickrelease en cowtail (voldoet aan norm EN12042-5 PFD 50N) • Werplijn met werpzak en heuptas ook voorzien van een quickrelease • Droogpak met integrale sokken, kniebescherming en een comfortrits • Technische helm (Voldoet aan EN 1385:2012) • Handschoenen van het type aquarope gloves • Schoenen met veiligheidstip, anti-penetrerende zool en geschikt voor gebruik in water (fast drain) Theorielokaal De opdrachtnemer dient te voorzien in een geschikt theorielokaal voor het verzorgen van de theoretische opleidingsonderdelen. Het theorielokaal dient minstens te beschikken over: • een presentatiemogelijkheid (beamer met projectiescherm of smartboard), • een whiteboard of gelijkwaardig schrijfoppervlak, • voldoende zitplaatsen en tafels voor alle deelnemers, met een goede zichtbaarheid op het presentatiemateriaal, • voldoende elektrische aansluitingen voor de gebruikte presentatieapparatuur, • voldoende vrije ruimte om beperkte praktijkdemonstraties toe te laten, waaronder het demonstreren van een eenvoudige touwopstelling en het opblazen van een reddingsvlot. De ruimte dient zodanig ingericht te zijn dat deze demonstraties op een veilige en gecontroleerde manier kunnen worden uitgevoerd. Hotel & restauratie Op aanvraag van de aanbestedende overheid dient de opdrachtnemer logies voor de deelnemers te kunnen voorzien. Het logies dient te worden voorzien in een hotel gelegen binnen een straal van 10 km van de oefenlocatie en dient het ontbijt te omvatten. Het avondmaal dient beschikbaar te zijn in het hotel zelf of op wandelafstand van het hotel. Elke kamer dient individueel uitgerust te zijn met een douche en een toilet. Daarnaast dient de opdrachtnemer, op aanvraag van de aanbestedende overheid, te kunnen instaan voor het voorzien van een middagmaal voor de deelnemers op de opleidingslocatie, rekening houdend met de praktische organisatie van de opleiding. Certifering De opdrachtnemer werkt samen met een internationaal erkende certificeringsorganisatie die een Europees netwerk van instructeurs ondersteunt. De erkenning moet aantoonbaar relevant zijn voor opleidingen in snelstromend en overstromingswater.)