See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST GROENONDERHOUD 2026-2029
Beschreibung: Opdracht voor het groenonderhoud binnen het patrimonium van KANVAZ. Het groenonderhoud omvat een gedeelte dat periodiek moet uitgevoerd worden (gemeenschappelijke delen percelen 1 en 2, projectgronden perceel 4), evenals een gedeelte in regie (perceel 3) volgens de voorwaarden opgenomen in dit bestek.
Interne Kennung: TG-2026/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Groenonderhoud gemeenschappelijke delen regio Diest
Beschreibung: Dit perceel omvat het groenonderhoud van de gemeenschappelijke delen van de wooncomplexen in regio Diest. Deze regio omvat de gemeentes : Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Diest, Holsbeek, Keerbergen, Leuven, Rotselaar, Scherpenheuvel-Zichem, Tielt-Winge en Tremelo.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Groenonderhoud gemeenschappelijke delen regio Tienen
Beschreibung: Dit perceel omvat het groenonderhoud van gemeenschappelijke delen van de wooncomplexen in regio Tienen. Deze regio omvat de gemeentes : Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Kortenaken, Landen, Linter, Lubbeek, Tienen en Zoutleeuw.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Groenonderhoud leegstaande panden regio Diest en Tienen
Beschreibung: Dit perceel omvat het groenonderhoud van de privatieve tuinen (voor, achter en zij) van individuele leegstaande panden in het werkingsgebied van KANVAZ (regio Diest en Tienen). Dit werkingsgebied omvat de gemeentes : Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Diest, Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Holsbeek, Keerbergen, Kortenaken, Landen, Leuven, Linter, Lubbeek, Rotselaar, Scherpenheuvel-Zichem, Tielt-Winge, Tienen, Tremelo en Zoutleeuw.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Groenonderhoud projectgronden regio Diest en Tienen
Beschreibung: Dit perceel omvat het groenonderhoud van de projectgronden (meestal onbebouwd) binnen het werkingsgebied van KANVAZ (regio Diest en Tienen). Dit werkingsgebied omvat de gemeentes : Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Diest, Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Holsbeek, Keerbergen, Kortenaken, Landen, Leuven, Linter, Lubbeek, Rotselaar, Scherpenheuvel-Zichem, Tielt-Winge, Tienen, Tremelo en Zoutleeuw.
Interne Kennung: 4