See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych - programy lekowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb Oddziałów Szpitalnych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 24 grupy zadaniowe, w ilościach i asortymencie wykazanych w Formularzach Cenowych stanowiących integralne części niniejszej SWZ. 3. Oferta może dotyczyć wszystkich lub wybranych Zadań. Nie dopuszcza się składania ofert częściowych w obrębie poszczególnych Zadań. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 6. Oferowany w postępowaniu przetargowym asortyment (wymieniony w Formularzach Cenowych) musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia oraz musi spełniać warunki dopuszczenia do obrotu w placówkach służby zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Nie spełnienie któregokolwiek z wymaganych parametrów daje podstawę Zamawiającemu do odrzucenia oferty. 8. Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia ważnej umowy z Wykonawcą wyłonionym w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 9.Oferty będą oceniane na podstawie kryteriów opisanych w rozdziale XV niniejszej SWZ. 10.Termin dostawy do magazynu Apteki Szpitalnej Zamawiającego - nie dłuższy niż 1 dzień. 11. Projektowane postanowienia umowy stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, który jest integralną częścią niniejszej dokumentacji. Zapisy zawarte w SWZ należy traktować jako warunki udzielenia zamówienia. 12. Podwykonawstwo 1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, 2. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom z podaniem przez wykonawcę firm podwykonawców. 3. Zamawiający informuje, że nie zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4. Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany jest zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy. 5. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
Interne Kennung: D-16/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis Zadania zawiera Załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Zadanie24