See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaické elektrárny - Městská správa sociálních služeb Vejprty
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace fotovoltaických elektráren pro Městský ústav sociálních služeb Vejprty. Jedná se o výstavbu fotovoltaických elektráren s ukládáním přebytků do teplé vody: 1) Objekt DZR Krakonoš, Nerudova 823/ 11, Vejprty, 431 91 výkon FVE 49,50 kWp 2) Objekt DSP Vrchlického, Vrchlického 804/ 6, Vrchlického 670/ 4, Vejprty, 431 91 výkon FVE 31,00 kWp 3) Objekt DOZP Kavkaz A, Vysoká 735/ 9, 431 91 Vejprty výkon FVE 41,50 kWp Tato zakázka je zadávána metodou design & build. Nedílnou součástí této zakázky je: 1) Dokumentace pro provedení stavby, včetně potřebné inženýrské činnosti (zejména závazné stanovisko hasičského záchranného sboru, dodavatele tepla apod.) 2) Dokumentace skutečného provedení stavby, 3) Ostatní projektové a provozní dokumentace nutné pro provedení a zprovoznění díla (dílenské dokumentace, provozní dokumentace, apod.), 4) Zajištění prvního paralelního připojení, 5) Fotovoltaická elektrárna – (fotovoltaické panely, střídače, konstrukční systém, elektroinstalace a bezprostředně související práce a dodávky), 6) Ohřev teplé vody včetně souvisejících stavebních prací a dodávek 7) Hromosvod pro FVE (nadzemní část), 8) Záchytný systém pro údržbu a servis FVE 9) Další práce a materiál nutný pro dokončení díla (realizace stavebních prací, dodávek a služeb souvisejících s realizací předmětu zakázky v souladu se zadávací dokumentací) 10) Energetický management po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla 11) Servis FVE po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Technické podmínky pro design & build a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: Fotovoltaické elektrárny - Městská správa sociálních služeb Vejprty
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 ZZVZ změnu závazku, která spočívá v možnosti opravy střešního pláště mimo přímou realizaci FVE. Součástí předmětu zakázky, který účastníci naceňují do nabídky jsou zásahy do střechy v důsledku instalace FVE. Pokud se při instalaci FVE zjistí, že je nutné opravit střechu mimo nezbytné zásahy kvůli montáži FVE, zpracuje dodavatel návrh této opravy střešního pláště včetně výkazu víceprací, který bude zpracován dle aktuální cenové soustavy ÚRS. Pokud se dodavatel s objednatelem dohodnou bude na tyto práce uzavřen dodatek. Předmětem této vyhrazené změny závazku jsou tedy pouze takové práce na rekonstrukci střešní konstrukce, které nejsou předmětem zakázky instalace FVE, zároveň se jedná o rekonstrukci střešního pláště, kterou je nutné či vhodné provést zároveň s instalací FVE a maximální náklady na realizaci této opravy nepřekročí souhrnně 2 mil. Kč bez DPH. Pokud by náklady na opravu střešního pláště překročili souhrnně 2 mil. Kč bez DPH, tak u částky překračující tuto hodnotu bude uzavřen dodatek v souladu s § 222 ZZVZ.