See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW I URZĄDZEŃ W CELU MODERNIZACJI PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i urządzeń w celu modernizacji przepompowni ścieków. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, został zawarty w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów i urządzeń w celu modernizacji przepompowni ścieków