See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstvoertuigen VRZHZ
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113200 Geländefahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ Hoofdstuk 3 Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113200 Geländefahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
310523-2026 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen – Dienstvoertuigen VRZHZ
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Dienstvoertuigen VRZHZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Beschrijvend Document Dienstvoertuigen VRZHZ
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34113200 Terreinvoertuigen, 34115200 Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen, 34144900 Elektrische voertuigen, 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen, 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 34113200 Terreinvoertuigen, 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting