2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka) - sprawa 49/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych (dowóz i odwóz) pacjentów dializowanych z miejsca zamieszkania do Stacji Dializ Szpitala Powiatowego w Chrzanowie oraz z powrotem. Transport realizowany będzie samochodami Wykonawcy w systemie grupowym, z uwzględnieniem miejsca zamieszkania, stanu zdrowia oraz możliwości poruszania się pacjentów. Usługa realizowana będzie zgodnie z harmonogramem (Planem Dializ) zatwierdzonym przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do punktualnego transportu, zapewniającego niezakłóconą pracę Stacji Dializ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, zamówiona w ramach opcji, może zostać zwiększona maksymalnie o 30% ilości ujętej w pakiecie. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane