2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ogumienia do pojazdów kołowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do pojazdów kołowych zgodnie z dokumentami zamówienia.. 2. Postępowanie podzielone jest na 3 zadania (części). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU.
Interne Kennung: 75/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34352100 Reifen für Lastkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Ogumienie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do pojazdów kołowych zgodnie z dokumentami zamówienia.. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 5. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 1, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Ogumienie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU. 2. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowe ilości asortymentu po cenach jednostkowych takich samych jak dla zamówienia podstawowego, w zakresie nieprzekraczającym ilości poszczególnego wyrobu (asortymentu) określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. Ostateczna ilość zakupionego w ramach prawa opcji asortymentu będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, lub skorzystać z prawa opcji w mniejszym zakresie niż wskazany w załączniku nr 2 do SWZ, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Ogumienie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do pojazdów kołowych zgodnie z dokumentami zamówienia.. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 5. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 2, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Ogumienie
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Ogumienie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do pojazdów kołowych zgodnie z dokumentami zamówienia.. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 5. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 3, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Ogumienie