310616-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Modernizace MR Střed
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace MR Střed
Beschreibung: Předmětem sektorové veřejné zakázky na dodávky je modernizace trakční měnírny Střed DPMO, která zajistí posílení napájení stávající tramvajové tratě. . Hlavním cílem modernizace stavby je větší spolehlivost a bezpečnost při zajištění provozu tramvají. . Nezbytné náhrady a výměny technologie pro zajištění spolehlivého provozu tramvajové dráhy spočívají především ve výměně trakčních transformátorů TT1, TT2, TT3, TVS, opravy rozvodny VN 22kV, výměna usměrňovačů GU1, GU2, GU3, výměna elektroinstalace v budově měnírny, osazení vzduchotechniky a stavební úpravy budovy měnírny. Veškeré stavební práce budou probíhat za plného tramvajového provozu. Měnírna Střed bude odpojena od trakční sítě a bude nahrazena kontejnerovou náhradní trakční měnírnou o parametrech: dvě usměrňovací jednotky 2250 A/660 VDC, 6 vývodových polí rychlovypínačů. Mobilní měnírna bude napojena na dálkové ovládání DOM. Podrobné technické řešení stavby je uvedeno v projektové dokumentaci Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace (dále jen „ZD“).
Interne Kennung: 25040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45314310 Verlegen von Kabeln
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31172000 Spannungswandler, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45314310 Verlegen von Kabeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si na základě § 100 ZZVZ vyhrazuje právo na posunutí termínu zahájení plnění zakázky v návaznosti na ukončení zadávacího řízení.