2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Jedwabno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup/dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach zadania pn. „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Jedwabno”. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 98158-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wymagania techniczne pojazdu Samochód ratowniczo-gaśniczy musi spełniać następujące minimalne wymagania: • Podwozie: fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025, napęd 6x6, • Silnik: min. 450 KM, spełniający normy emisji spalin Euro 6, • Kabina: sześcioosobowa, w układzie 1+1+4, • Zbiornik wodny: min. 8300 litrów, • Zbiornik środka pianotwórczego: min. 830 litrów, • Autopompa: o wydajności min. 5000 l/min przy 8 bar, • Wyposażenie w dwa niezależne działka wodno-pianowe, na dachu pojazdu oraz na przednim zderzaku, • Pełen system oświetlenia pojazdu w technologii LED • Wciągarka elektryczna o uciągu min. 8 ton oraz długości liny min. 25 metrów, • Kompletne oznakowanie i sygnalizacja uprzywilejowania zgodna z przepisami, Szczegółowe wymagania dotyczące wyposażenia pojazdu określa załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia