See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ORAZ DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ W RAMACH PROJEKTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH"
Beschreibung: DOSTAWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ORAZ DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ W RAMACH PROJEKTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA
Vorherige Bekanntmachung: 128498-2026
Interne Kennung: ZP.270-70/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ORAZ DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ W RAMACH PROJEKTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH