310743-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – ZHOTOVENÍ PROVÁDĚCÍ DOKUMENTACE PRO OBJEKT MĚSTSKÝCH LÁZNÍ - TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZHOTOVENÍ PROVÁDĚCÍ DOKUMENTACE PRO OBJEKT MĚSTSKÝCH LÁZNÍ - TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování návrhu dokumentace pro provedení stavby, včetně výkazu výměr a kontrolního rozpočtu podle ceníku stavebních prací vydaného společností ÚRS CZ a.s., se sídlem Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10 – Malešice, pro období 2025/II, a to pro nově navrhovanou stavbu umístěnou na půdorysu budovy č.p. 1217 na pozemku parc. č. 846 a dále pozemků parc. č. 846, parc. č. 871/10, parc. č. 871/14 a parc. č. 874/1, vše v katastrálním území a obci Plzeň
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZHOTOVENÍ PROVÁDĚCÍ DOKUMENTACE PRO OBJEKT MĚSTSKÝCH LÁZNÍ - TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB