See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego
Beschreibung: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego w podziale na 31 pakietów (części).
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Koncentrator tlenu
Beschreibung: Koncentrator tlenu - 6 sztuk. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Ssak elektryczny na wózku
Beschreibung: Ssak elektryczny na wózku - 6 sztuk. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Inhalator
Beschreibung: Inhalator - 6 sztuk. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa
Beschreibung: Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa - 3 sztuki. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Aparat EKG
Beschreibung: Aparat EKG - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Kula łokciowa i pachowa
Beschreibung: Kula łokciowa i pachowa - 2 pozycje. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Przenośnik taśmowo-rolkowy (rolki) do przesuwania pacjenta leżącego
Beschreibung: Przenośnik taśmowo-rolkowy (rolki) do przesuwania pacjenta leżącego – 3 szt. . Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Krzesło toaletowe pod prysznic
Beschreibung: Krzesło toaletowe pod prysznic – 6 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Parawan teleskopowy
Beschreibung: Parawan teleskopowy – 5 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Baseny i kaczki
Beschreibung: Baseny i kaczki - 2 pozycje. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Stolik pod aparaturę medyczną – 1 szt.
Beschreibung: Stolik pod aparaturę medyczną - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Wózek towarowy
Beschreibung: Wózek towarowy - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Wózek sprzątający
Beschreibung: Wózek sprzątający – 4 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Wózek do czystej bielizny – 3 szt.
Beschreibung: Wózek do czystej bielizny – 3 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Regał magazynowy
Beschreibung: Regał magazynowy – 3 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0016
Titel: 16. Wózek inwalidzki multipozycyjny
Beschreibung: Wózek inwalidzki multipozycyjny – 20 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Wózek inwalidzki aluminiowy
Beschreibung: Wózek inwalidzki aluminiowy – 40 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Balkonik na kółkach z regulacją – 10 szt.
Beschreibung: Balkonik na kółkach z regulacją – 10 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Balkonik aluminiowy – 10 szt.
Beschreibung: Balkonik aluminiowy – 10 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Sofa rozkładana
Beschreibung: Sofa rozkładana - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21.Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń, zestaw do kabiny UGUL.
Beschreibung: Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń, zestaw do kabiny UGUL. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Rower rehabilitacyjny treningowy
Beschreibung: Rower rehabilitacyjny treningowy – 1 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Aparat do elektroterapii
Beschreibung: Aparat do elektroterapii - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Aparat do laseroterapii – 1 szt.
Beschreibung: Aparat do laseroterapii – 1 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Lampa do naświetleń światłem podczerwonym typu sollux
Beschreibung: Lampa do naświetleń światłem podczerwonym typu sollux – 1 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Szyna rehabilitacyjna – 1szt.
Beschreibung: Szyna rehabilitacyjna – 1szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Poręcze rehabilitacyjne
Beschreibung: Poręcze rehabilitacyjne – 1 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Rotor zespolony z siedziskiem do kończyn górnych i dolnych – 3 szt.
Beschreibung: Rotor zespolony z siedziskiem do kończyn górnych i dolnych – 3 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Materac rehabilitacyjny – 3 szt.
Beschreibung: Materac rehabilitacyjny – 3 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Drabinka gimnastyczna pojedyncza – 4 szt.
Beschreibung: Drabinka gimnastyczna pojedyncza – 4 szt. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Taśmy, piłki, dyski, półwałki
Beschreibung: Taśmy, piłki, dyski, półwałki - 9 pozycji. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 31