See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i konserwację terenów zielonych na terenach Gminy Miejskiej Żory w 2026r.-etap I
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem i konserwacją terenów zielonych Gminy Miejskiej Żory w 2026r.- etap I I. Zakres rzeczowy zadania: 1) usuwanie liści, 2) ręczne, chemiczne zwalczanie chwastów i szkodników, 3) przycinanie krzewów, likwidacja samosiejek, 4) pielęgnacja roślin na skwerach, rabatach, wysepkach, 5) podlewanie, 6) nasadzenia, uzupełnianie roślin, 7) pielęgnacja, zakładanie i konserwacja trawników, kwietników, 8) wykonanie jednorocznej obsady kwiatowej: a) Zakup kwiatów do obsady wiosennej, letniej i jesiennej w 2026r. b) Przygotowanie miejsc do obsady kwiatów w Mieście Żory w 2026r. c) Wykonanie obsady kwiatów w Mieście Żory w sezonie wiosna – lato- jesień 2026r. d) Pielęgnacja roślin w całym sezonie wiosna - lato - jesień w 2026r. e) Likwidacja obsady w 2026r.
Vorherige Bekanntmachung: 99769-2026
Interne Kennung: ZP.271.3.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie i konserwację terenów zielonych na terenach Gminy Miejskiej Żory w 2026 r.- etap I
Beschreibung: Utrzymanie i konserwację terenów zielonych na terenach Gminy Miejskiej Żory w 2026 r.- etap I 1a) Zakres rzeczowy zadania nie został podzielony na części, ponieważ w przypadku kompleksowej realizacji usługi (bez podziału na części) wystarczający jest jeden zespół osób i sprzętu do realizacji zamówienia, który może elastycznie realizować zamówienie. W przypadku podziału miasta na sektory każdy sektor musiałby być obsługiwany przez odrębny zespół, co w przypadku podziału na kilka sektorów wymagałoby zaangażowania wielu osób i sprzętu i utrudniałoby elastyczne realizowanie zamówienia. To wpłynęłoby bezpośrednio na podwyższone koszty realizacji usługi bez dodatkowych korzyści dla Zamawiającego.