2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż systemu nagłośnienia Teatru Współczesnego w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemu nagłośnienia Teatru Współczesnego w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Instalacji Systemów Nagłośnienia, stanowiącej Załącznik nr 1 do OPZ. Podane w przedmiotowych dokumentach parametry sprzętu należy traktować jako minimalne. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania sprzętu równoważnego, o ile spełnia minimalne parametry. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy, Zamawiający dopuszcza normy równoważne. 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, całkowicie sprawny, wolny od wad i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r. Na dostarczony sprzęt Wykonawca udzieli 36 miesięcznej gwarancji. 4. Zamówienie obejmuje transport (dostawę) urządzeń oraz wyposażenia do siedziby Zamawiającego do miejsca przez niego wskazanego oraz wykonanie instalacji i uruchomienie systemu. Zamówienie obejmuje również pozostałe elementy wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 32570000 Kommunikationsanlage, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001