See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autosprøjter til Beredskab Sønderborg
Beschreibung: Udbuddet omfatter indkøb og levering af lastbilschassiser samt opbygning af lastbilschassiser til færdige autosprøjter. Desuden omfatter udbuddet indkøb af serviceeftersyn i år 1-5. Ordregiver ønsker at købe én autosprøjte (høj model) og fem autosprøjter (lav model).
Vorherige Bekanntmachung: 619077-2025
Interne Kennung: 562945
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000