See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schorenshof architectuurofferte
Interne Kennung: OO/IVD/20150009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OO/IVD/20150009 - 1
Beschreibung: Schorenshof Architectuurofferte
Interne Kennung: 1
310822-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Schorenshof architectuurofferte
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schorenshof architectuurofferte
Beschrijving: Architectuuropdracht voor de renovatie van de 228 appartementen in de wijk Schorenshof te Leuven (deelgemeente Wilsele), volgens eerdere bekendmakingen: o Aankondiging van een opdracht: OJ S 2015/S174-316896 van 09/09/2015, verzenddatum 04/09/2015 (https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/316896-2015) o Aankondiging van een gegunde opdracht: OJ S 2016/S 038-062566 van 24/02/2016, verzenddatum 19/02/2016 (https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/62566-2016
Interne identificatiecode: OO/IVD/20150009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO/IVD/20150009 - 1
Interne identificatiecode: 1