2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onafhankelijke Inwonersondersteuning Gemeente Ede
Beschreibung: De gemeente Ede kiest er bewust voor om te spreken over inwonersondersteuning in plaats van cliëntondersteuning. In de verordening Maatschappelijke ondersteuning van de gemeente Ede is over inwonersondersteuning het volgende opgenomen (hoofdstuk 4, artikel 7): Inwonersondersteuning: het onafhankelijk geven van informatie, advies en korte ondersteuning, waarbij het belang van de cliënt het uitgangspunt is. Zie AD
Interne Kennung: I250500002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie AD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: OIO
Beschreibung: Zie AD
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever wil een raamovereenkomst aangaan met een (1) opdrachtnemer voor de duur van drie (3) jaar met verlengingsmogelijkheden van drie (3) maal een (1) jaar. Totaal dus maximaal zes (6) jaar.