2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB. 2. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz oraz 3a (PFU) 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 124108-2026
Interne Kennung: P/496/2025/SZ/WIM/KPO-01/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem, 71220000 Architekturentwurf, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 3 a do swz