310877-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – ROC Noorderpoort
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROC Noorderpoort
Beschreibung: ROC Noorderpoort wil een nieuwe Uitgebreide gevarenverzekering sluiten. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De AD hanteert de Europese openbare procedure. De AD heeft voor genoemde procedure gekozen, omdat er vanwege de beperkte concurrentie op het gebied van de opdracht relatief weinig Inschrijvers worden verwacht, op grond waarvan de AD de openbare procedure als de meest efficiënte en kostenbesparende procedure aanmerkt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekeing
Beschreibung: uitgebreide Gevarenverzekering 1
Interne Kennung: 1