See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych do siedziby i Składnic RARS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli biurowych do siedziby i Składnic RARS 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 12 części (zadań): Zadanie nr 1 – Siedziba RARS Zadanie nr 2 – Kamienica Królewska Zadanie nr 3 – Leśmierz Zadanie nr 4 – Lisowice Zadanie nr 5 – Lubliniec Zadanie nr 6 – Niemce Zadanie nr 7 – Resko Zadanie nr 8 – Stary Sącz Zadanie nr 9 – Strzałkowo Zadanie nr 10 – Szepietowo Zadanie nr 11 – Wąwał Zadanie nr 12 – Zalesie 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Siedziba RARS
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Siedziba RARS
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji (dotyczy wyłącznie Zadania nr 1) 1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej w terminie najpóźniej do 7 dni roboczych przed upływem terminu obowiązywania umowy. Terminem obowiązywania umowy jest data podpisania Protokołu odbioru końcowego bez uwag i zastrzeżeń. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu liczby Mebli zamawianych w ramach Umowy o maksymalnie 20 % wartości maksymalnej wynagrodzenia brutto. 3. Dostawa Mebli w ramach opcji nastąpi po cenach określonych w formularzu ofertowym Wykonawcy stanowiącym załącznik nr 2 do Umowy. 4. Prawo opcji może zostać wykorzystane przez Zamawiającego wielokrotnie aż do osiągniecia maksymalnej wartości prawa opcji, tj. 20 % wartości maksymalnej wynagrodzenia brutto zamówienia podstawowego określonego w § 8 ust. 1 Umowy dla Zadania nr 1, w terminie nie przekraczającym okresu obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, postanowienia Umowy stosuje się bezpośrednio do zwiększonego zakresu zamówienia. 6. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Kamienica Królewska
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Kamienica Królewska
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Leśmierz
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Leśmierz
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Lisowice
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Lisowice
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Lubliniec
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Lubliniec
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Niemce
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Niemce
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Resko
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Resko
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Stary Sącz
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Stary Sącz
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Strzałkowo
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Strzałkowo
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Szepietowo
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Szepietowo
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Wąwał
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Wąwał
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Zalesie
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Zalesie
Interne Kennung: BPzp.271.33.2025 Zadanie nr 12