310888-2026 - Ergebnis
Tschechien – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – Dodávka automobilu s úložným prostorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka automobilu s úložným prostorem
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 minimálně osmimístného vozidla s úložným prostorem, jehož specifikace je uvedena v příloze č. 5 zadávací dokumentace (dále jen „ZD“ nebo „zadávací dokumentace“). Dodavatelem nabízený předmět veřejné zakázky musí splňovat veškeré parametry uvedené zadavatelem ve výše zmíněné příloze č. 5 ZD. V případě, že technická specifikace dodavatelem nabízeného plnění nebude těmto minimálním technickým parametrům odpovídat, bude nabídka tohoto dodavatele pro nesplnění požadavků zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky vyřazena z dalšího posuzování a hodnocení a dodavatel bude vyloučen.
Interne KennungDodávka automobilu s úložným prostorem 1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 34115000 Sonstige Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001