See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, wykonywania procedur w Oddziale Otolaryngologicznym oraz kierowanie i zarządzanie w Oddziale Otolaryngologicznym na stanowisku Zastępcy Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, wykonywania procedur w Oddziale Otolaryngologicznym oraz kierowanie i zarządzanie w Oddziale Otolaryngologicznym na stanowisku Zastępcy Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym
Interne Kennung: DPK.503.60.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, wykonywanie procedur w Oddziale Otolaryngologicznym oraz kierowanie i zarządzanie w Oddziale Otolaryngologicznym na stanowisku Zastępcy Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, wykonywanie procedur w Oddziale Otolaryngologicznym oraz kierowanie i zarządzanie w Oddziale Otolaryngologicznym na stanowisku Zastępcy Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym