2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roostertool (SaaS oplossing)
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. De Opdracht omvat levering van Roostertool (SaaS oplossing) voor de GGD. Dit houdt in: licenties, training, documentatie, implementatie, migratie en (technische) ondersteuning. GGD maakt op dit moment geen gebruik van specifieke roostersoftware. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2025/1607wma
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. De Opdracht omvat levering van Roostertool (SaaS oplossing) voor de GGD. Dit houdt in: licenties, training, documentatie, implementatie, migratie en (technische) ondersteuning. GGD maakt op dit moment geen gebruik van specifieke roostersoftware zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vijf (5) maal één (1) jaar