See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnej. 2. Zakres zamówienia został szczegółowo określony w opis przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 3. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 37266-2026
Interne Kennung: Nr sprawy 104/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia. Źródło podstaw wykluczenia - dokumenty zamówienia. Szczegółowy zakres przesłanek wykluczenia został określony w dokumentach zamówienia. Kryteria Kwalifikacji - Warunek udziału w postępowaniu w zakresie posiadanych zdolności technicznych lub zawodowych zapewniających należyte wykonanie zamówienia - wykazania się dwoma dostawami samochodów specjalistycznych - został szczegółowo określony w dokumentach zamówienia (Rozdział V pkt 2 ppkt 4) SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001