2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów BHP oraz materiałów do ochrony środowiska dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP oraz materiałów do ochrony środowiska dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na dwa zadania: Zadanie 1 – dostawa artykułów BHP; Zadanie 2 – dostawa materiałów do ochrony środowiska; Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają: Zestawienia cenowe przedmiotu zamówienia/OPZ – Załącznik nr 3 (3.1. – 3.2.) do SWZ; Projekty umowy – Załącznik nr 4 (4.1.-4.2.) do SWZ;
Interne Kennung: 27/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert obywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa artykułów BHP
Beschreibung: Zadanie 1 – dostawa artykułów BHP - zgodnie z załącznikiem 3.1 i 4.1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1 – dostawa artkułow BHP;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne w trakcie trwania umowy. - zgodnie z załącznikiem 3.1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – dostawa materiałów do ochrony środowiska;
Beschreibung: Zadanie 2 – dostawa materiałow do ochrony środowiska;, zgodnie z załącznikiem 3.2 i 4.2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2 – dostawa materiałow do ochrony środowiska;
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse