See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sečení travnatých veřejných ploch a údržba pozemků v letech 2026 - 2027- pro OMZ
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je - zajištění základní údržby ploch sečením a sběrem vzniklé hmoty, dále sečením beze sběru posečené hmoty, či jen mulčováním částí pozemků a zákonným nakládáním se vniklým bioodpadem, sběrem, výhrabem listí a jeho odvozem. Sbíraný a shrabaný bioodpad vzniklý údržbou ploch bude uložen či předán k dalšímu zpracování dle platné legislativy o nakládání s odpady - řádná péče o část plochy travní zeleně, kterou má zadavatel ve vlastnictví (cca 82,5 ha), přičemž z kapacitních důvodů není schopen zajistit sečení a údržbu všech veřejných zelených ploch ve vlastnictví zadavatele. Údržba většiny ploch je zajišťována sečením, kterou provádí pracovníci provozu Odboru městské zeleně Magistrátu města Zlína. Tato veřejná zakázka je jednou ze dvou částí veřejné zakázky, které se týkají sečení a údržby pozemků v období 2026-2027 a budou soutěženy v rámci dvou samostatných zakázek s ohledem na předpokládanou hodnotu a předmět plnění. Celková předpokládaná hodnota obou částí veřejné zakázky je 19 626 000 Kč bez DPH, (23 747 460,- Kč s DPH) z toho: část 1 - Sečení travnatých veřejných ploch a údržba pozemků v letech 2026 - 2027- pro OMZ - 18 406 000,- Kč bez DPH, (22 271 260,- Kč s DPH) - zadávána jako samostatná zakázka na služby v režimu nadlimitního řízení, pro jejíž zadání je zadavatel oprávněn použít otevřené řízení podle § 3 písm. b) zákona. část 2 - Sečení travnatých veřejných ploch a údržba pozemků v letech 2026 - 2027- pro OŽPaZ - 1 220 000 Kč bez DPH ( 1 476 200,- Kč s DPH )- zadávána jako samostatná zakázka malého rozsahu dle výjimky v souladu s ustanovením § 18 odst. 3 zákona Předpokládaná hodnota je sečtena v souladu s ustanovením § 18 odst. 2 zákona, jelikož všechna plnění tvoří jeden funkční celek a jsou zadávána v časové souvislosti. Součástí seče je i vlastní uložení, odstranění biologicky rozložitelného komunálního odpadu dle platné legislativy na vlastní náklady zhotovitele. Veřejná zakázka část 1 Sečení travnatých veřejných ploch a údržba pozemků v letech 2026 - 2027- pro OMZ je rozdělena na části 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8: Část 1: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026- 2027 - Část č. 1 – Malenovice, Louky Část 2: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 2 – Jižní svahy – Družstevní, vyhlídkový chodník, Nad Vývozem Část 3: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 3 – Letná, Podhoří, Fabiánka Část 4: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 4 – Růmy, Lazy, Lesní čtvrť, staré Obeciny, Příluky Stránka 4 z 18 Část 5: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 5 – Lužkovice, Kudlov, Jaroslavice, Velíková, Lhotka, Chlum Část 6: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 6 – Mokrá, Mladcová, část ulice Pasecká, část Zálešná, část ulice Sokolská Část 7: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 7 – Jižní svahy – Křiby, Okružní, Moravská, Slezská, Česká Část 8: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 8 – Dětská hřiště oplocená a dětská hřiště neoplocená nacházející se mimo části 1 až 7.
Interne Kennung: MMZL 013309/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Část 3: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Letná, Podhoří, Fabiánka
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 6,64 ha. Doba provedení jedné seče je do 10 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 – 2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1.
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026- 2027 - Část č. 1 – Malenovice, Louky
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 21,63 ha, doba provedení jedné seče do 15 dnů – viz návrh smlouvy (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026–2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1.
Los: LOT-0013
Titel: Část 7: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 – Jižní svahy – Křiby, Okružní, Moravská, Slezská, Česká
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 12,69 ha. Doba provedení jedné seče je do 10 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení. Počet sečí v průběhu let 2026 - 2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/7
Los: LOT-0003
Titel: Část 2: Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Část č. 2 – Jižní svahy – Družstevní, vyhlídkový chodník, Nad Vývozem
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 5,47 ha, doba provedení jedné seče je do 7 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 – 2027 je maximá
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/2
Los: LOT-0010
Titel: Část 4: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Růmy, Lazy, Lesní čtvrť, staré Obeciny, Příluky“
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 11,75 ha. Doba provedení jedné seče je do 12 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 - 2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/4
Los: LOT-0011
Titel: Část 5: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 - Lužkovice, Kudlov, Jaroslavice, Velíková, Lhotka, Chlum
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 5,41 ha. Doba provedení jedné seče je do 10 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 - 2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/5
Los: LOT-0012
Titel: Část 6: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 – Mokrá, Mladcová, část ulice Pasecká, Zálešná, část ulice Sokolská
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 11,25 ha. Doba provedení jedné seče je do 10 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 - 2027 je maximálně 12, vybrané lokality 6. Celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/6
Los: LOT-0014
Titel: Část 8: „Sečení travnatých veřejných ploch v letech 2026 - 2027 – Dětská hřiště oplocená a dětská hřiště neoplocená nacházející se mimo celky 1 - 7“
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je údržba travnatých ploch o výměře cca 7,64 ha. Údržba bude prováděna vždy sečí se sběrem vzniklé hmoty 8x za rok, z toho vybrané lokality 3 x za rok. Doba provedení jedné seče je do 15 dnů (deštivé dny nebudou započítány do doby provedení). Počet sečí v průběhu let 2026 - 2027 je maximálně 16, z toho vybrané lokality 6, celkový počet sečí může být v průběhu 1 kalendářního roku ponížen o 1
Interne Kennung: MMZL 013309/2026/8