2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivá zahrada v areálu ON Náchod – stavební práce a krajinářské úpravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce a krajinářské úpravy za účelem řádného zhotovení díla a vytvoření léčivé zahrady v areálu Oblastní nemocnice Náchod a.s. pro ozdravný pobyt, terapeutickou léčbu a rehabilitaci pacientů a jako relaxační venkovní prostor pro návštěvy a personál nemocnice. Jedná se především o terénní a vegetační úpravy spolu se zřízením zpevněných ploch, schodišť, opěrných zídek, bezbariérových ramp, venkovních přístřešků a dalších prvků odpočinkového prostranství, včetně výsadby nových stromů a zřízení areálového vedení pitné vody, veřejného osvětlení a dešťové kanalizace s akumulační nádrží. Stavební práce a krajinářské úpravy budou probíhat za provozu nemocničního areálu. Součástí předmětu díla je dále také zajištění povinné publicity v podobě trvalé pamětní desky dle návrhu smlouvy o dílo. Součástí předmětu díla je dále zajištění kolaudace a předání předání pravomocného kolaudačního rozhodnutí či jiného opatření příslušného stavebního úřadu, na jehož základě bude možné trvale užívat
Interne Kennung: CIRI/2025/227
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 45112712 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Gartenanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45262300 Betonarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce a krajinářské úpravy za účelem řádného zhotovení díla a vytvoření léčivé zahrady v areálu Oblastní nemocnice Náchod a.s. pro ozdravný pobyt, terapeutickou léčbu a rehabilitaci pacientů a jako relaxační venkovní prostor pro návštěvy a personál nemocnice. Jedná se především o terénní a vegetační úpravy spolu se zřízením zpevněných ploch, schodišť, opěrných zídek, bezbariérových ramp, venkovních přístřešků a dalších prvků odpočinkového prostranství, včetně výsadby nových stromů a zřízení areálového vedení pitné vody, veřejného osvětlení a dešťové kanalizace s akumulační nádrží. Stavební práce a krajinářské úpravy budou probíhat za provozu nemocničního areálu. Součástí předmětu díla je dále také zajištění povinné publicity v podobě trvalé pamětní desky dle návrhu smlouvy o dílo. Součástí předmětu díla je dále zajištění kolaudace a předání předání pravomocného kolaudačního rozhodnutí či jiného opatření příslušného stavebního úřadu, na jehož základě bude možné trvale užívat dokončenou stavbu ve smyslu stavebního zákona.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112712 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Gartenanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45262300 Betonarbeiten