311118-2025 - Ergebnis
Tschechien – Förderbänder – Dodávka dopravních pásů 3. čtvrtletí 2025.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka dopravních pásů 3. čtvrtletí 2025.
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 Zadávací dokumentace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2.
Interne KennungN006/25/V00003528
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417310 Förderbänder
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1
BeschreibungDodávka dopravních pásů specifikovaných v tabulce s názvem ,,Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží - DP1, " uvedené v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky.
Interne KennungN006/25/V00003528/001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci v část 1, článek 24.
LosLOT-0002
TitelČást 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2
BeschreibungDodávka dopravních pásů specifikovaných v tabulce s názvem ,,Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží - DP2, " uvedené v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky.
Interne KennungN006/25/V00003528/002