2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy środków sanitarnych wyposażenia łazienek, chemii gospodarczej oraz akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków sanitarnych wyposażenia łazienek, chemii gospodarczej oraz akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu i podległych jednostek organizacyjnych. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający, w przypadku zmiany swoich potrzeb, zastrzega możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. Ilość asortymentu wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym jest ilością szacowaną, służącą wyłącznie dla orientacji Wykonawcy. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie produktów w czasie transportu oraz zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia ponosi Wykonawca. Cena zaoferowana w Formularzu asortymentowo-cenowym powinna uwzględnić wszystkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia, w tym koszty transportu. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone produkty na okres 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru produktów przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora produktów.
Interne Kennung: P.ROZ.2710.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39820000 Organische oberflächenaktive Substanzen, 39830000 Reinigungsmittel, 39831000 Waschmittel, 39831240 Putzmittel, 39831250 Spüllösungen, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 44619000 Sonstige Behälter, 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001