See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst signalisatie evenementen
Beschreibung: Raamovereenkomst signalisatie evenementen
Interne Kennung: PPP0D1-6430/6389/2026-6430
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34942000 Signalgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen en wegnemen van signalisatie tbv evenementen Stad Hasselt
Beschreibung: Leveren, plaatsen en wegnemen van signalisatie tbv evenementen Stad Hasselt
Interne Kennung: 2026-6430 1_1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311220 Dienstleistungen im Straßenbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (nvt)
Los: LOT-0002
Titel: Leveren, plaatsen en wegnemen van tekstkarren tbv evenementen Stad Hasselt
Beschreibung: Leveren, plaatsen en wegnemen van tekstkarren tbv evenementen Stad Hasselt
Interne Kennung: 2026-6430_2
Los: LOT-0003
Titel: Plaatsen van tijdelijke belijning tbv evenementen Stad Hasselt
Beschreibung: Plaatsen van tijdelijke belijning tbv evenementen Stad Hasselt
Interne Kennung: 2026-6430_3
Los: LOT-0004
Titel: Signalisatieplannen tbv evenementen Stad Hasselt
Beschreibung: Signalisatieplannen tbv evenementen Stad Hasselt
Interne Kennung: 2026-6430_4