2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování servisních služeb a adaptivní údržby pro vyvinuté SW aplikace
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je poskytování servisních služeb a adaptivní údržby pro vyvinuté SW aplikace Korespondence a KPM, které jsou podrobně specifikovány v Příloze č. 1a a 1b a Příloze č. 14a a 14b Smlouvy. Účelem veřejné zakázky je zajištění řádného provozu (fungování) aplikací sloužících k podpoře interních komunikačních procesů v rámci EDU II v souladu s garantovanými parametry uvedenými v Příloze č. 6 Smlouvy.
Interne Kennung: 7500042042
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Zadavatel bude ve smyslu § 111 ZZVZ snižovat počet Účastníků ve fázi po podání Žádostí o účast a před odesláním výzvy k podání Předběžné nabídky Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Veškerá komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli bude s výjimkou jednání o Předběžných nabídkách dle čl. 21 Zadávací dokumentace probíhat písemně prostřednictvím Elektronického nástroje NEN, a to včetně uzavření Smlouvy na Veřejnou zakázku podle § 124 odst. 1 ZZVZ (uzavření Smlouvy může dle volby Zadavatele eventuálně proběhnout i jinou písemnou formou).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy formou inflační doložky, která je podrobně popsána v Článku 3 odst. 3.5. Smlouvy. Zadavatel si v souladu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy formou exit mechanismu, který je podrobně popsán v Přílohách 15a a 15b Smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo nevyužít služby vztahující se k aplikaci KPM, specifikované v Příloze č. 1b, Příloze č. 14b a Příloze č. 15b Smlouvy, a to v plném rozsahu. Zadavatel je současně oprávněn jednostranně rozhodnout o nahrazení aplikace KPM jinou aplikací, jejímž účelem je podpora interních komunikačních procesů v rámci projektu EDU II. Dodavatel podáním nabídky souhlasí s touto možností a je si vědom skutečnosti, že pokud nastane takový případ, nemá právo vymáhat realizaci předmětu plnění či nerealizaci v případě nahrazení a nemůže zadavateli účtovat jakékoliv sankce z toho plynoucí. Tato vyhrazená změna je podrobně popsána v čl. 2 Smlouvy. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky, a to pro případ, že by Smlouva byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Smlouva uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Smlouvu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentace.