311152-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Hotel- und Gaststätteneinrichtungen – Pozáruční opravy a servis gastrotechnologií - VZ rozdělená na dvě části
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční opravy a servis gastrotechnologií - VZ rozdělená na dvě části
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování servisních a opravárenských prací na velkokuchyňských zařízení umístěných v provozovnách objednatele na dobu 24 měsíců. Součástí této veřejné zakázky je i provádění pravidelných i mimořádných revizí těchto zařízení a zaškolování personálu.
Interne KennungZSMV-00334/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50880000 Reparatur und Wartung von Hotel- und Gaststätteneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50882000 Reparatur und Wartung von Gaststätteneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPozáruční opravy a servis vyhrazených gastrotechnologií - část 1 (pro konkrétní typy zařízení Retigo, Jipa, Convotherm, Hobart, Küppersbuch)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování servisních a opravárenských prací na vyhrazených velkokuchyňských zařízeních umístěných v provozovnách objednatele na dobu 24 měsíců. Součástí této veřejné zakázky je i provádění pravidelných i mimořádných revizí těchto zařízení a zaškolování personálu.
Interne KennungČást 1 - ZSMV-00334/VZ-2026
Optionen
Beschreibung der OptionenVYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU DLE § 100 ZZVZ Možnost změny dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn uzavřít novou Smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené Smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).
LosLOT-0002
TitelPozáruční opravy a servis ostatních gastrotechnologií (pro ostatní typy zařízení) - část 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování servisních a opravárenských prací na ostatních velkokuchyňských zařízení umístěných v provozovnách objednatele na dobu 24 měsíců. Součástí této veřejné zakázky je i provádění pravidelných i mimořádných revizí těchto zařízení a zaškolování personálu.
Interne KennungČást 2 - ZSMV-00334/VZ-2026