2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme- en koude drankenautomaten tbv een onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 202305092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WDA tbv een onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument. € 4.500.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van zes (6) jaar met éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen twee (2) keer de optie tot verlenging met ieder twaalf (12) maanden, dus een maximale looptijd van acht (8) jaar.