See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi remontowe silników elektrycznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 378667-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/02510/2025/104/P/RF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez DFME Damel S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/02510/2025/104/P/RF cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2:Remonty silników elektrycznych prądu stałego wyprodukowane przez EMIT S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/02510/2025/104/P/RF cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ABB MOTORS
Interne Kennung: PZP/TWD/02510/2025/104/P/RF cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4:Remonty silników elektrycznych zintegrowanych z przemiennikiem częstotliwości wyprodukowanych przez DFME Damel S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/02510/2025/104/P/RF cz.4