See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Resonans - Meubilair VSO De Keerkring
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van VSO De Keerkring, onderdeel van Stichting Resonans. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000