See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie Gminy Pszczyna, Urzędu Miejskiego w Pszczynie i jednostek organizacyjnych na lata 2026-2027 – z podziałem na 5 części ( zadań)
Beschreibung: Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11.09.2019r Prawo zamówień publicznych przeprowadza się zamówienie wspólne w imieniu własnym i na rzecz następujących podmiotów: 1.1. Urząd Miejski w Pszczynie, ul. Rynek 2, 43-200 Pszczyna 1.2. Przedszkole nr 1 w Pszczynie, ul Jana Kupca 1, 43-200 Pszczyna 1.3. Przedszkole nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie, ul. Zamenhofa 12, 43-200 Pszczyna 1.4. Przedszkole nr 4 w Pszczynie, ul. Narcyzów 30, 43-200 Pszczyna 1.5. Przedszkole nr 5 w Pszczynie, ul. Marii Skłodowskiej–Curie 3a, 43-200 Pszczyna 1.6. Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka w Pszczynie, ul. Księżycowa 27, 43-200 Pszczyna 1.7. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie, ul. ks. Bp. Bogedaina 1, 43-200 Pszczyna 1.8. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie, ul. Katowicka 47, 43-200 Pszczyna 1.9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie, ul. Marii Konopnickiej 44, 43-200 Pszczyna 1.10. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie, ul. Księżycowa 25, 43-200 Pszczyna 1.11. Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach, ul. Anieli Krzywoń 5, 43-229 Rudołtowice 1.12. Szkoła Podstawowa w Porębie, ul. Szkolna 8, 43-200 Poręba 1.13. Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej, ul. Sokola 10, 43-243 Wisła Mała 1.14. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, ul. Pokoju 2, 43-200 Brzeźce 1.15. Zespół Szkół nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna 1.16. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pszczynie, ul. Staromiejska 41, 43-200 Pszczyna 1.17. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czarkowie, ul. Powstańców Śląskich 25, 43-211 Czarków 1.18. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące, ul. Fitelberga 1, 43-241 Łąka 1.19. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku, ul. Szkolna 4, 43-211 Piasek 1.20. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzionce, ul. Henryka Jordana 3, 43-245 Studzionka 1.21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej, ul. Hodowców 38, 43-243 Wisła Wielka 1.22. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach, ul. Baziowa 17, 43-215 Jankowice 1.23. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach, ul. św. Jana Pawła II 74, 43-215 Studzienice 1.24. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ćwiklicach, ul. Męczenników Oświęcimskich 71, 43-229 Ćwiklice 2. Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna. 3. Miejski Zakład Zieleni, ul Francuska 16, 43-200 Pszczyna. 4. Żłobek Miejski, ul. Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna. 5. Pszczyńskie Centrum Kultury, ul. Władysława Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna. 6. Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kilińskiego 5a, 43-200 Pszczyna. 7. Pszczyński Zarząd Edukacji, ul. Zdrojowa 4, 43-200 Pszczyna 8. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu, ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna 9. Administracja Zasobów Komunalnych, ul. Sznelowiec 12, 43-241 Łąka 2. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczeniowych na rzecz Gminy Pszczyna, Urzędu Miejskiego w Pszczynie i jednostek organizacyjnych na lata 2026-2027. 2. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia wydziela 5 zadań: Zadanie 1: Usługa w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej, obejmuje: - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zadanie 2: Usługa zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmuje: - obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych, - ubezpieczenie autocasco, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, - ubezpieczenie assistance. Zadanie 3: Usługa w zakresie ubezpieczenia sprzętu pływającego, obejmuje: - ubezpieczenie jacht-casco, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej użytkownika sprzętu pływającego, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, - ubezpieczenie rzeczy osobistych. Zadanie 4: Usługa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Dziecięcych Drużyn Pożarniczych, obejmuje: - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Członków Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zadanie 5: Usługa w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnopodatkowej, obejmuje: - ubezpieczenie kosztów doradztwa podatkowego - ubezpieczenie kosztów organizacji i sfinansowania pomocy prawnopodatkowej Umożliwia się wykonawcy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, dokonanie wizji lokalnej miejsc podlegających ubezpieczeniu. Koszt dokonania wizji lokalnej poniesie wykonawca. W celu potwierdzenia, że oferowane przez wykonawcę usługi odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w niniejszym zapytaniu, do oferty wykonawca winien dołączyć ogólne warunki ubezpieczenia oraz informacje o produkcie ubezpieczeniowym. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Vorherige Bekanntmachung: 731426-2025
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Usługa w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Usługa w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej, obejmuje: - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: - dla zadania 1 - załącznik do SWZ nr 8 i dodatek nr 1, 2,3 do załącznika 8 3.Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Usługa zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych,
Beschreibung: Usługa zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmuje: - obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych, - ubezpieczenie autocasco, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, - ubezpieczenie assistance. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dla zadania 2 - załącznik do SWZ nr 9 i dodatek nr 1, 2 do załącznika 9 3.Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r., z zastrzeżeniem, że daty początku ubezpieczenia poszczególnych umów w Zadaniu 2, Zadaniu 3, zawierają się w okresie 01.01.2026r. – 31.12.2027r. (okresy ubezpieczenia zostaną wskazane w opisie przedmiotu zamówienia 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Usługa w zakresie ubezpieczenia sprzętu pływającego
Beschreibung: Usługa w zakresie ubezpieczenia sprzętu pływającego, obejmuje: - ubezpieczenie jacht-casco, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej użytkownika sprzętu pływającego, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, - ubezpieczenie rzeczy osobistych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dla zadania 3 - załącznik do SWZ nr 10 i dodatek nr 1, 2 do załącznika 10 3.Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r., z zastrzeżeniem, że daty początku ubezpieczenia poszczególnych umów w Zadaniu 2, Zadaniu 3, zawierają się w okresie 01.01.2026r. – 31.12.2027r. (okresy ubezpieczenia zostaną wskazane w opisie przedmiotu zamówienia 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Usługa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Dziecięcych Drużyn Pożarniczych
Beschreibung: Usługa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Dziecięcych Drużyn Pożarniczych, obejmuje: - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Członków Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dla zadania 4 - załącznik do SWZ nr 11 i dodatek nr 1 do załącznika 11 3.Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r., z zastrzeżeniem, że daty początku ubezpieczenia poszczególnych umów w Zadaniu 2, Zadaniu 3, zawierają się w okresie 01.01.2026r. – 31.12.2027r. (okresy ubezpieczenia zostaną wskazane w opisie przedmiotu zamówienia 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Usługa w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnopodatkowej
Beschreibung: Usługa w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnopodatkowej, obejmuje: - ubezpieczenie kosztów doradztwa podatkowego - ubezpieczenie kosztów organizacji i sfinansowania pomocy prawnopodatkowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dla Zadania 5 – załącznik do SWZ nr 12 i dodatek nr 1 do załącznika 12 3.Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r., z zastrzeżeniem, że daty początku ubezpieczenia poszczególnych umów w Zadaniu 2, Zadaniu 3, zawierają się w okresie 01.01.2026r. – 31.12.2027r. (okresy ubezpieczenia zostaną wskazane w opisie przedmiotu zamówienia 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej SWZ. 2. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę/ów w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy, oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służącym ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z 13 lipca 2014 roku. (przesłanki obligatoryjne).
Interne Kennung: IZP.271.4.4.2025/5