See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych ogólnodiagnostycznych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 8 zadań częściowych
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/8 do SWZ.
Interne Kennung: AZ-P.EK.2026.21
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141642 Dränzubehör
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 1 – strzykawki i aparaty
Beschreibung: strzykawki i aparaty - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 2 – sprzęt do urostomii
Beschreibung: sprzęt do urostomii - wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 3 – sprzęt jednorazowy do żywienia
Beschreibung: sprzęt jednorazowy do żywienia - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0014
Titel: zadanie nr 4 – dostępy naczyniowe
Beschreibung: dostępy naczyniowe - wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0015
Titel: zadanie nr 5 – akcesoria do zabiegów endoskopowych
Beschreibung: akcesoria do zabiegów endoskopowych - wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 6 – obwody krążenia pozaustrojowego
Beschreibung: obwody krążenia pozaustrojowego - wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 7 – tubki do drenażu ucha z fluoroplastiku
Beschreibung: tubki do drenażu ucha z fluoroplastiku - wg załącznika nr 2/7 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0020
Titel: zadanie nr 8 – przyrządy do drenażu ucha z tytanu
Beschreibung: przyrządy do drenażu ucha z tytanu - wg załącznika nr 2/8 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 8