2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inventaris opvanglocaties gemeente Gooise Meren
Beschreibung: Deze opdracht betreft het volledig kunnen inrichten van woon- en slaapvertrekken met functionele en duurzame inventaris, zoals bedden, matrassen, kasten, tafels, stoelen, verlichting en overige basisvoorzieningen die bijdragen aan een veilige en comfortabele leefomgeving voor de bewoners. De overeenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd flexibel en op afroep bestellingen te plaatsen voor het leveren, monteren en onderhouden van inventaris, afgestemd op de wisselende behoefte op de twee opvanglocaties Gooimeer 11 en de nog te openen locatie Gooimeer 10. Daarbij wordt uitgegaan van korte levertijden, heldere afspraken over service en onderhoud. De geschatte omvang van de Opdracht bedraagt maximaal € 250.000,- (exclusief btw) voor de volledige looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1213024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716110 Waschvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: inventaris opvanglocaties gemeente Gooise Meren
Beschreibung: Deze opdracht betreft het volledig kunnen inrichten van woon- en slaapvertrekken met functionele en duurzame inventaris, zoals bedden, matrassen, kasten, tafels, stoelen, verlichting en overige basisvoorzieningen die bijdragen aan een veilige en comfortabele leefomgeving voor de bewoners. De overeenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd flexibel en op afroep bestellingen te plaatsen voor het leveren, monteren en onderhouden van inventaris, afgestemd op de wisselende behoefte op de twee opvanglocaties Gooimeer 11 en de nog te openen locatie Gooimeer 10. Daarbij wordt uitgegaan van korte levertijden, heldere afspraken over service en onderhoud. De geschatte omvang van de opdracht bedraagt maximaal € 250.000,- excl. BTW voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Dit bedrag is inclusief bijkomende kosten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x 12 maanden