See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Non-Ferro constructiemateriaal
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om een inschrijving in te dienen ten behoeve van de aanbesteding van: De levering van Non-Ferro constructiemateriaal.
Interne Kennung: 0621447931
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14612000 NE-Metallerze
5. Los
Los: LOT-0000