31138-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK2LF – Simulátor pro nácvik chirurgických operací pomocí robota
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK2LF – Simulátor pro nácvik chirurgických operací pomocí robota
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výukového simulátoru pro nácvik chirurgických operací pomocí robota. Simulátor bude sloužit pro nácvik mini invazivní chirurgické techniky. Simulátor musí disponovat realistickými ovládacími prvky pro ruce i nohy, simulace lékařského výkonu může být nahrazena virtuální realitou. Simulátor musí umožňovat nácvik základních chirurgických technik (řezání, šití, svorkování apod.) i speciálních pokročilých postupů jako plicní lobektomie, hysterektomie, prostatektomie, cholecystektomie, operace vagíny, tříselné kýly atd. Vizuální zpracování a ovládání se musí podobat reálnému přístroji. Výukový simulátor je určen pro výuku na Chirurgické klinice 2. LF UK a FN Motol.
Interne KennungUK2LF – Simulátor pro nácvik chirurgických operací pomocí robota
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001