311428-2026 - Ergebnis
Polen – Lösungsmittel – Zakup rozpuszczalników na lata 2026 - 2027 w podziale na pakiety
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup rozpuszczalników na lata 2026 - 2027 w podziale na pakiety
BeschreibungW ramach niniejszego zamówienia postępowanie zostało podzielone na III części Część 1 – Rozpuszczalniki chromatograficzne Część 2 – Rozpuszczalniki cz.d.a. Część 3 – Rozpuszczalniki pozostałe Przedmiotem zamówienia jest rozpuszczalników dla Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska z podziałem na pakiety zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungDAG-WZP.26.1.86.2025.KJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44832000 Lösungsmittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść III – Rozpuszczalniki pozostałe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozpuszczalników dla Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska z podziałem na pakiety zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ Pozyskiwane rozpuszczalniki muszą być zgodne ze specyfikacją. Dostawy będą realizowane sukcesywnie na podstawie zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną w zależności od potrzeb Zamawiającego na koszt własny Wykonawcy, do miejsc wskazanych w zamówieniu (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Umowy „Miejsca dostaw”). Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera – „Opis przedmiotu zamówienia”. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz asortymentowo-cenowy” , odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne KennungDAG-WZP.26.1.86.2025.KJ-Część III