311515-2026 - Ergebnis
Polen – Oberbekleidung – Dostawa odzieży identyfikującej damskiej i męskiej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży identyfikującej damskiej i męskiej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej damskiej i męskiej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery (4) części, zwane Zadaniami. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU – II część SWZ), które stanowią integralną część SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być nowy, pierwszej jakości, kompletny, wolny od wad materiałowych i projektowych, wykonany w sposób staranny, odporny na zniszczenia, gotowy do użytku, spełniający odpowiednie wymagania określone w SWZ, wymagania jakościowe oraz wymogi Europejskich Norm lub Polskich Norm przenoszących normy europejskie, a także nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Działając na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający informuje, że zastosuje tzw. „procedurę odwróconą”, tzn. - najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej Platforma) dostępnej pod adresem https://kd.eb2b.com.pl. Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wyjaśnienia oraz inne dokumenty w przedmiotowym postępowaniu oraz umowa są sporządzone w języku polskim. 7. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym postepowaniem: https://kd.eb2b.com.pl.
Vorherige Bekanntmachung845028-2025
Interne KennungKD.OZZ.272.U.45.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18234000 Hosen, 18232000 Röcke, 18332000 Hemden, 18223200 Jacketts, 18333000 Polohemden
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: marynarek męskich, kamizelek męskich, spodni męskich – letnich i zimowych oraz żakietów damskich, kamizelek damskich, spódnic damskich, spodni damskich – letnich i zimowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: marynarek męskich, kamizelek męskich, spodni męskich – letnich i zimowych oraz żakietów damskich, kamizelek damskich, spódnic damskich, spodni damskich – letnich i zimowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (III część SWZ).
Interne KennungKD.OZZ.272.U.45.1.2025
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen, 18232000 Röcke
LosLOT-0002
TitelDostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: koszul męskich z krótkim i długim rękawem, bluzek koszulowych damskich z krótkim oraz długim rękawem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: koszul męskich z krótkim i długim rękawem, bluzek koszulowych damskich z krótkim oraz długim rękawem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (III część SWZ).
Interne KennungKD.OZZ.272.U.45.2.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden
LosLOT-0003
TitelDostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: kurtek męskich i damskich.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę: kurtek męskich i damskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (III część SWZ).
Interne KennungKD.OZZ.272.U.45.3.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts
LosLOT-0004
TitelDostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę męskich koszulek polo.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników spółki Koleje Dolnośląskie S.A., obejmującej dostawę męskich koszulek polo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (III część SWZ).
Interne KennungKD.OZZ.272.U.45.4.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18333000 Polohemden