2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ochrona kompleksów wojskowych na terenie miasta Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa, Limanowej oraz Wojnarowej w zakresie bezpośredniej i pośredniej ochrony fizycznej terenu, obiektów, urządzeń oraz osób i mienia realizowana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO)”.
Beschreibung: „Ochrona kompleksów wojskowych na terenie miasta Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa, Limanowej oraz Wojnarowej w zakresie bezpośredniej i pośredniej ochrony fizycznej terenu, obiektów, urządzeń oraz osób i mienia realizowana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO)”.
Interne Kennung: 14/SOO/25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 17. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na podstawie art. 415 ust 2 pkt 6 ustawy PZP do wartości 100% netto zamówienia podstawowego w okresie 5 lat od daty udzielenia zamówienia podstawowego zarówno w części 1 jak i 2. Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki w przypadku kiedy Wykonawca spełni warunki udziału w postępowaniu tożsame z ujętymi w zamówieniu podstawowym oraz wykaże braki podstaw do wykluczenia. Zakres usług obejmował będzie: wykonywanie usługi w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej (stałej i okresowej) kompleksów nieruchomości wojskowych w zakresie ochrony osób i mienia oraz konwojowania wartości pieniężnych. Usługa realizowana będzie poprzez działania Wykonawcy obejmujące zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej, a także mienia poprzez zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, jak również przeciwdziałające powstaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony. Ponadto będzie wykonywana w formie pośredniej przy wykorzystaniu znajdujących się w kompleksach wojskowych zewnętrznych i wewnętrznych systemów alarmowych i konwojowania wartości pieniężnych przez zorganizowaną, odpowiednio przygotowaną i uzbrojoną grupę pracowników ochrony z zadaniem dostarczenia środków pieniężnych do miejsca przeznaczenia. Ceny jednostkowe (za 1 h ochrony) przedstawione przez Wykonawcę w przypadku udzielenia zamówienia na podstawie art. 415 ust 2 pkt 6 nie mogą być wyższe niż ceny określone w formularzu cenowym złożonym przez Wykonawcę w zamówieniu prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego. 18. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto wynagrodzenia określonego w umowie zarówno w części 1 jak i 2, co Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie umowy. Ostateczna ilość zamówionych usług w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Usługi zakupione w prawach opcji muszą spełniać wszystkie wymagania jak dla zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nie uzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. Prawo opcji może być wykorzystane jednorazowo, bądź wielokrotnie w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem, że łączna ich wartość nie przekracza 100% wartości brutto wynagrodzenia zamówienia podstawowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1: ochrona osób i mienia realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, całodobowo w systemie określonych zmian godzinnych, w którym występują posterunki oraz służby całodobowe i okresowe
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, całodobowo w systemie określonych zmian godzinnych, w którym występują posterunki oraz służby całodobowe i okresowe zgodnie z „Istotnymi postanowieniami umowy” stanowiącymi integralną część umowy a polegającą na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych w następujących kompleksach (obiektach) wojskowych w Krakowie przy: ul. Rakowickiej 29, ul. Miedziana 20, ul. Mogilskiej 85, ul. Rydla 19, ul. Koletek 10, ul. Zyblikiewicza 1 oraz ul. Montelupich 3 wraz z konwojowaniem środków pieniężnych. Dodatkowo zabezpieczenie monitorowania alarmów przez oddalone centra monitorowania przy ul. Koletek 10.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 18. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto wynagrodzenia określonego w umowie zarówno w części 1 jak i 2, co Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie umowy. Ostateczna ilość zamówionych usług w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Usługi zakupione w prawach opcji muszą spełniać wszystkie wymagania jak dla zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nie uzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. Prawo opcji może być wykorzystane jednorazowo, bądź wielokrotnie w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem, że łączna ich wartość nie przekracza 100% wartości brutto wynagrodzenia zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2: chrona osób i mienia realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO w systemie określonych zmian godzinnych w którym występują posterunki oraz służby całodobowe i okresowe
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO w systemie określonych zmian godzinnych w którym występują posterunki oraz służby całodobowe i okresowe zgodnie z „Istotnymi postanowieniami umowy” stanowiącymi integralną część umowy, a polegającą na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych oraz zabezpieczenia monitorowania alarmów przez oddalone centra monitorowania w kompleksach wojskowych w Krakowie przy: ul. Odrowąża 7, w Tarnowie przy ul. Dąbrowskiego 11 w Nowym Sączu przy ul. Czarnieckiego 13, przy ul. Wyspiańskiego 2, w Limanowej przy ul. Jeżynowej 2 oraz Wojnarowej . Dodatkowo zabezpieczenia monitorowania alarmów przez oddalone centra monitorowania przy ul. Dąbrowskiego 11, ul. Czarnieckiego 13
Interne Kennung: 2