2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1. LF – Temperovaný fluorescenční zobrazovací systém pro sledování buněčných procesů v reálnem čase
Beschreibung: Dodávka 1 ks temperovaného fluorescenčního zobrazovacího systému pro sledování buněčných procesů v reálnem čase pro Biocev, pracoviště 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy – centrum BIOCEV (Biotechnologické a biomedicínské centrum Akademie věd a Univerzity Karlovy ve Vestci).
Interne Kennung: 12012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001