311559-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 szt. samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną SD 40
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 szt. samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną SD 40
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną SD 40 o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji.. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2026. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” do niniejszej specyfikacji stanowiący „Minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną SD 40”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungWL.2370.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
Menge1 Stück