2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiekcie Sądu Apelacyjnego w Łodzi przy al. Kościuszki 65 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w obiektach Sądu Apelacyjnego w Łodzi zlokalizowanych przy al. Kościuszki 65 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych, odśnieżaniem oraz zapewnieniem środków higienicznych do tego niezbędnych. Budynek Sądu Apelacyjnego jest objęty ochroną konserwatora zabytków. Zakres usługi obejmuje m.in.: 1) Utrzymanie czystości w obiekcie w szczególności: a) sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, sal rozpraw, pokoi narad i pokoi dla świadków, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych i wejść - o łącznej powierzchni ok. 8 787,34 m2 włącznie z konserwacją i nabłyszczaniem podłóg – przy zastosowaniu środków czystości i sprzętu wykonawcy, wraz z uzupełnianiem dozowników w toaletach w mydło w płynie, ręczniki papierowe i papier toaletowy, które zapewnia Wykonawca zgodnie ze specyfikacją dozowników będących na wyposażeniu Zamawiającego, którą będzie stanowić Załącznik Nr 1c „specyfikacja dozowników i kalkulacja zużycia” do wzoru umowy – codziennie; b) mycie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni okien, w holu głównym od strony parkingu i ulicy na bieżąco według potrzeb, nie rzadziej niż jeden raz w miesiącu, c) mycie okien i parapetów – 4 razy w okresie obowiązywania umowy, w okresie jesiennym i wiosennym, w terminach uzgodnionych z Zamawiającym, w przedziale: - jesienią – od 15 września do 22 października, - wiosną – od 15 kwietnia do 22 maja. 2) Sprzątanie terenów zewnętrznych wraz z odśnieżaniem: Usuwanie śniegu, lodu i błota pośniegowego z chodników, a także miejsc parkingowych oraz sprzątanie terenów wymienionych szczegółowo w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51822-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługę utrzymania czystości w obiekcie Sądu Apelacyjnego w Łodzi przy al. Kościuszki 65 wraz z utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych
Interne Kennung: GXIII.261.1.2026